
Вчені рекомендують не очищати гриби від шкірки, і залишати їх на сонці за півгодини до вживання. Справа в тому, що гриби виробляють вітамін D під дією ультрафіолетових променів у вітаміни навіть після того, як вони були зібрані.
«Наші дослідження показали, що вживання грибів, які були піддані впливу ультрафіолету, містять вітамін D2 (одна з форм вітаміну D). Завдяки вживанню грибів доросла людина може заповнити необхідну кількість вітаміну D в організмі», — говорить провідний автор дослідження доктор Майкл Холік.
Фахівці рекомендують вживати гриби, оскільки вони корисніше будь-яких харчових добавок в якості джерела вітамінів.








